Mediterraneén - novinka roku 2016 04.04.2016

Mediterraneén

Kolekce tapet Mediterraneén značky Tres Tintas Barcelona, kterou navrhl španělský designer Lázaro Rosa-Violán, nás přivádí do nádherného prostředí plného světla, barev a chutí oblasti středozemního moře. Vzory plné tradic, historických řemesel a přírodních textur vytvoří autentickou středomořskou atmosféru ve kterémkoli prostoru.

Lázaro Rosa-Violán, je vzděláním umělecký malíř, přesvědčením cestovatel a instinktem interiérový designer.Vyrostl mezi Madridem a Bilbaem a již jako osmiletý chlapec rád poslouchal přednášky o umění na Akademii Múzických Umění. Inspirací se mu stal svět okolo něj. Velký kulturní rozhled mu dovoluje a zároveň pomáhá vytvářet si vlastní osobitý styl, který kombinuje trendy minulé s těmi současnými tak, jak si to žádají jednotlivé projekty.Do světa interiérového designu se poprvé zapsal v roce 1990. V roce 2002 si v Madridu otevřel svůj první ateliér a za pouhých 12 let dosáhl nevídaného úspěchu na poli interiérového designu. Mezi jeho klienty patří mnoho zvučných jmen i značek a každý projekt se těší velkému mediálnímu zájmu.

„Jsem malíř, cestovatel a tvůrce atmosfér. Moje filozofie byla vždy založena na přístupném designu, kdy zkušenost a pocit každého, musí být prostoru nadřazena.“

Silk Road - novinka roku 2014 10.05.2014

Drahokamy, porcelán, vlna, hedvábí, jantar, slonová kost, exotické koření, sklo, korály, ušlechtilé kovy a mnohé další inspirovaly kolekci Silk Road.
Svět plný barev a dávných tradic. Mystická pouť po dalekých krajích a různých kulturách spojených Hedvábnou stezkou.

HERITAGE - nová kolekce tapet 2013 od Pabla Piati 10.05.2013

Heritage je nová kolekce tapet, kterou pro španěslkou značku Tres Tintas Barcelona navrhl argentický umělec Pablo Piati. Kolekce vzdává hold tradičním motivům a vzorům tapet, a zároveň nás zve na procházku po dálných a bájných krajinách Indočíny. Romantické lampióny za vřelého letního večera, rajští ptáci v bujné a magické přírodě, plavba po mořích, která při svých objevech brázdil i Alfred Russel Wallace. To jsou hlavní zdroje inspirace, za kterých vzešla tato jedinečná kolekce plná barev a textur, tentokrát i v luxusním provedení Flock

BODONI – nová kolekce tapet od Carrie Van Hise 25.10.2012

Těšte se na novou, okouzlující kolekci tapet značky Tres Tintas Barcelona. Kolekce nese název Bodoni a vznikla v dílně americké designérky Carrie Van Hise. Souhla čísel, lineárního pojetí prostoru a trumených, zemitých barev dala vyniknout překvapivé lehkosti a eleganci celé kolekce. V prodeji od listopadu 2012.

Nové vzory obrazových tapet Art Galery 29.08.2012
Art Gallery je kolekce osobitých obrazových tapet od designérů z celého světa exkluzivně pro značku Tres Tintas Barcelona. Tento úspěšný projekt velkoplošných obrazových tapet, který vznikl v roce 2010, se letos rozrůstá o 13 nových nádherných obrazů. Věříme, že Vás zaujmou.
Nostalgie a Missiva - nové kolekce 2012 23.05.2012

Pro rok 2012 přicházejí tvůrci s novými vzory tapet kolekce Missiva a Nostalgie. Kolekce navrhli Ana Mir a Emil Padrós, kteří společně tvoří pod hlavičkou Emiliana Design Studio. Rádi experimentují s materiály, objekty i prostory. Svoji tvorbou vyzývají uživatele k aktivní účasti a kladou důraz také na funkční a technickou stránku věci.

Patchwall - nová dětská kolekce 2012 23.05.2012

Značka španělských autorských tapet Tres Tintas Barcelona v letošním roce rozšiřuje nabídku tentokrát dětských tapet. Po kolekci KIDS je dalším krokem v tvorbě tapet pro nejmenší publikum kolekce Pattchwall, která využívá již známé tapety této značky. Základem je podkladová tapeta v různých barevných variantách. Na ní se lepí nastříhaná tapeta do různých vzorů. Ty vycházejí z dětských motivů jako je pohádkový hrad pro princeznu, rozverný šašek, barevné květinky, které promění dětský pokojík v rozkvetlou louku, kouřící mašinka, loď navozující prostředí pro malého rybáře nebo robot pro kluky.

Součástí každé sady kromě tapety je příslušenství potřebné pro vyměření a správnou aplikaci tapety.

Kolekci navrhl španělský designér a ilustrátor dětských knih Juancrís.

Ukázka použití tapet a textilu Wall-a-Porter 02.05.2012

http://www.trestintas.com/blog/2011/05/emporda-chronicles-cronicas-del-emporda/

Video Emporda Cronicles dokumentuje fotografování, které proběhlo během zařizování a dekorace jedinečného domu v katalánském regionu Emporda, při kterém byly použity tapety a textil z kolekce Wall-a-Porter.