Nová kolekce Pentimento 02.04.2019

KOLEKCE PENTIMENTO

Nová kolekce autorských designových tapet je tady! Již brzy si ji zde budete moci prhlédnout v pohodlí doma třeba u odpolední kávy.
Vzorníky pak budou k dispozici na prodejně ENTRADA v Brně Pekařské ulici a na základě předchozí domluvy také ve vzorkovně v Praze, Námj. Na Lužinách 2616/3.
Těšíme se na Vás

Nejnovější trendy v nové kolekci tapet 31.08.2018

PATRICIA URQUIOLA - dekorační řešení i umělecký prvek

Tres Tintas představuje svou novou kolekci tapet od světově uznávané španělské designérky Patricia Urquiola. Geometrické tvary a barvy podtrhují jemnou eleganci, která vytváří decentní atmosféru v jakémkoliv prostoru.

Kolekce klasických tapet tvoří 9 vzorů, vždy v 5 různých barvách, což umožňuje celkem 45 možností k vytvoření nejen dekoračního řešení, ale dává prostoru autentický umělecký prvek.

Kolekce tapet Patricia Urquiola odráží trendy tohoto roku, které prezentují geometrické vzory, proužky a asymetrické tvary v pastelových a v zemitých barvách.

Tato nová kolekce tapet s exkluzivním designem v souladu s nejnovějšími trendy je ideální nejen do rezidenčních domů, ale i do kanceláří, obchodů a hotelů.

Kolekce Patricia 10.03.2018

Kolekce Patricia Urquiola

Jaro nám již klepe na dveře. A ve značce Tres Tintas právě letošní jaro patří nové kolekci obrazových tapet Patricia Urguiola. Než Vám celou kolekci představíme, zde prozatím malá ochutnávka

Kolekce Journeys II 01.01.2018

Kolekce JOURNEYS II

Přelom roků 2017 a 2018 patří v tapetách značky Tres Tintas novince Journeys II
V prodejně v Brně je Vám již k dispozici vzorník této kolekce.

Druhá novinka roku 2017 kolekce In & Out 17.10.2017

Kolekce In & Out

Tres Tintas Barcelona přichází s novou kolekcí tapet In&Out. Textury inspirované přírodou, paprsky světla, stíny rostlin v zahradách a lesích, to vše vytváří atmosféru jako z krásného snu. Kolekce představuje estetické pokračování okolního světa do našich interiérů tak, jako bychom se dívali ven z našich oken. Malebné tahy modrých, zelených a neutrálních barev budou vytvářet prostory vyvolávající pocit radosti a klidu.

Les Vangardes - novinka roku 2017 17.08.2017

Kolekce Les Vangardes

Novinkou roku 2017 španělské značky autorských tapet Tres tintas je kolekce Les Vangardes. Vybírejte zda na webových stránkách nebo ze vzorníku v prodejně ENTRADA v Brně na Pekařské ulice.

Mediterraneén - novinka roku 2016 04.04.2016

Kolekce MEDITERRANEÉN

Kolekce tapet Mediterraneén značky Tres Tintas Barcelona, kterou navrhl španělský designer Lázaro Rosa-Violán, nás přivádí do nádherného prostředí plného světla, barev a chutí oblasti středozemního moře. Vzory plné tradic, historických řemesel a přírodních textur vytvoří autentickou středomořskou atmosféru ve kterémkoli prostoru.

Lázaro Rosa-Violán, je vzděláním umělecký malíř, přesvědčením cestovatel a instinktem interiérový designer.Vyrostl mezi Madridem a Bilbaem a již jako osmiletý chlapec rád poslouchal přednášky o umění na Akademii Múzických Umění. Inspirací se mu stal svět okolo něj. Velký kulturní rozhled mu dovoluje a zároveň pomáhá vytvářet si vlastní osobitý styl, který kombinuje trendy minulé s těmi současnými tak, jak si to žádají jednotlivé projekty.Do světa interiérového designu se poprvé zapsal v roce 1990. V roce 2002 si v Madridu otevřel svůj první ateliér a za pouhých 12 let dosáhl nevídaného úspěchu na poli interiérového designu. Mezi jeho klienty patří mnoho zvučných jmen i značek a každý projekt se těší velkému mediálnímu zájmu.

„Jsem malíř, cestovatel a tvůrce atmosfér. Moje filozofie byla vždy založena na přístupném designu, kdy zkušenost a pocit každého, musí být prostoru nadřazena.“

Silk Road - novinka roku 2014 10.05.2014

Kolekce SILK ROAD

Drahokamy, porcelán, vlna, hedvábí, jantar, slonová kost, exotické koření, sklo, korály, ušlechtilé kovy a mnohé další inspirovaly kolekci Silk Road.
Svět plný barev a dávných tradic. Mystická pouť po dalekých krajích a různých kulturách spojených Hedvábnou stezkou.