Tapety Entrada » Autoři » All City Papers + Sophie

All City Papers + Sophie

Inocuo The Sign Studio

Javier Gutiérrez, ve světě barcelonského grafitti známý spíše jako Inocuo, David Fernández, uznávaný španělský ilustrátor, který má blízko ke kultuře skateboardu a surfu a Txema Alguacil, odborník na animovanou ilustraci a bývalý ředitel několika reklamních agentur, to je trio, které tvoří Inocuo The Sign Studio.

Tato dílna vznikla v roce 2002 jako sen tří mladíků, jež se dali dohromady, aby společně experimentovali s jazyky a styly současné městské kultury. Jejich počátky spojené se světem grafitti jsou spíše jen výchozím bodem pro porozumění jejich tvorbě. Tento základ dále rozvádí, rozbíjí tradiční a zavedené grafické normy a formáty, čímž dosahují originálního designu, který kombinuje nejsilnější zbraně této trojice: expresivní ilustrace, svěží tahy, bohaté obrazy a vliv kaligrafie.

Na počátku své dráhy realizovali nespočet různých projektů, aby se dostali do širšího povědomí. Ilustrace pro módní a trendové časopisy, vizuální styl mnoha značek, audiovizuální projekce či přebaly CD. To, co začalo jako pubertální sen party grafiťáků se dnes honosí spoluprácí s těmi nejznámějšími světovými značkami. Na poli textilního designu spolupracovali s Nike, Hurley, Levi's či Divinas Palabras. Vytvořili reklamu pro automobilky jako Volkswagen, Škoda, Seat a Nissan a také pro festivaly Urban Funke a Cultura Urbana. Několik projektů realizovali pro Budweiser, Estrella Damm a Pepsi. Spolupracovali s téměř všemi španělskými hudebními vydavatelstvími, několika televizními stanicemi a společnostmi jako Lego, Adidas nebo Epson.


  Úvodní strana      Aktuálně      Autoři      Galerie      Kontakty 
Domů
Zaregistrujte se! Zapomněli jste heslo?
(c) 2018 MTC – invest s.r.o.